vinotéka karma kvi- 21 b

Cena: 2 499 Kč

Vinotéka používaná na domácí akce a oslavy neobsahuje chladivo takže odpadá nutnost doplňovani
Popis produktu
Dvouzónová domácí vinotéka KVI-21 B od firmy Karma je vítězem testu termočlánkových lednic. Tento vinný sklípek pojme až 21 lahví Vašeho vína. Díky dvěma teplotním zónám je možné uskladnit více druhů vín a nastavit pro ně optimální teploty. V každé zóně je profilované dno a chromované police. Teplota je regulována pomocí digitálního dotykového ovládání.

Díky použití termoelektrického chlazení jsou eliminovány jakékoliv vibrace a je zaručen ultratichý chod, hlučnost činí pouhých 25 dB! Chlazení funguje na principu Peltierova článku, kdy průchodem stejnosměrného elektrického proudu přes dva spojené kovové materiály se jeden zahřívá a druhý ochlazuje. Tak je regulována vnitřní teplota.

Díky svému vzhledu zapadne i do moderních místností. Každá zóna má vlastní prosklená dvířka, která jsou doplněna o UV filtr. Ekologický provoz, moderní design, vynikající poměr cena/výkon - to jsou hlavní důvody pro koupi této vinotéky.

Obecně se doporučuje, aby na každé straně vinotéky bylo alespoň 5 cm volného prostoru. Za vinotékou je vhodné ponechat alespoň 10 cm místa. Díky tomu může teplý vzduch unikat pryč a zbytečně se nezvyšuje spotřeba přístroje. Navíc je vhodné vinotéku umístit mimo prostory, kam září přímé sluneční světlo.

Parametry produktu
Hmotnost 21 kg
Energetické údaje
Spotřeba
1.2 kWh
Celkový objem 60 l
Kapacita lahvi
21
Cena 2500kč

ID: 15415889 Naposledy upraveno 20.06.2020 v 05:55

Další podobné inzeráty: ledničky a mrazáky v Ostravě