Kuchyňský robot KENWOOD Major Premier

Cena: 5 000 Kč

DOBRÝ DEN,

NABÍZÍM CELOKOVOVÉHO KUCHYŇSKÉHO ROBOTA ZNAČKY KENWOOD. JEDNÁ SE O MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJ A JE TO OPRAVDOVÝ POMOCNÍK PŘI VAŘENÍ A PEČENÍ.

FUNKCE A PŘÍSLUŠENSTVÍ ROBOTA: hnětení, šlehání, mixér.. Umožňuje planetární systém míchání, který zajistí, že jakékoliv těsto zpracujete vždy tak kvalitně, aby bylo co nejhladší a bez hrudek. Objem hlavní nádoby je 6.7 l. Výkon motoru budete moci regulovat dle aktuální potřeby pomocí 6stupňového nastavení. Využít lze také pulzního spínače pro vyvinutí okamžitého maximálního výkonu robota.
Při práci s těstem skvěle poslouží 3 přibalené metly. Balonová metla je vyrobena z nerezové oceli a našleháte s ní nádherně nadýchanou šlehačku, sníh, suflé či bramborovou kaši. Metlu ve tvaru K využijete při přípravě zákusků, piškotových koláčů, sušenek, nebo dokonce i při přípravě těsta na těstoviny. Hnětací hák si zase bez problémů poradí s tuhými těsty na přípravu kynutých buchet či bramborových knedlíků.
Součástí sady je také skleněný mixér Thermo Resist s patentovanou technologií víceúrovňových nožů MultiZone. Tento mixér vám umožní mixovat horké polévky přímo z hrnce či drtit led na osvěžující nápoje, jelikož je odolný vůči teplotním šokům.
Robot disponuje třemi různými výstupy pro připojení až 20kusů příslušenství, které si můžete libovolně dokoupit.

S ROBOTEM JSEM VELMI SPOKOJENÁ. STĚHUJI SE DO MENŠÍHO BYTEČKU, KDE PRO TOHOTO POMOCNÍKA NENÍ DOSTATEK PROSTORU. KUCHYŇSKÝ ROBOT JE JAKO NOVÝ. KOMPONENTY PRO FUNKCI MIXOVÁNÍ JSEM NESTIHLA POUŽÍT VŮBEC.

Určitě robota doporučuji všem, kteří rádi tráví čas v kuchyni a chtějí svou práci zefektivnit, ale rozhodně je velkým pomocníkem i pro ty, kteří naopak v kuchyni trpí a chtějí být s vařením či pečením rychle hotovi. :-)

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MĚ, PROSÍM, KONTAKTUJTE. PREFERUJI OSOBNÍ ODBĚR V JISTEBNÍKU NEBO V OSTRAVĚ.

ID: 13639077 Naposledy upraveno 19.05.2018 v 21:14


Ostrava (702 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: drobné domácí spotřebiče v Ostravě