K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Kráječ zeleniny Pro V Premium - nový, zabalený

Cena: 600 Kč

Kráječ zeleniny Pro V Premium
JEDINÝ ORIGINÁLNÍ NEREZOVÝ V KRÁJEČ Pro V Premium!
Legendární V kráječ s nerezovými noži s revoluční nepřilnavou vrtsvou, inovovaným a bezpečnějším uchycením planžet, bohatým příslušenstvím a nyní i s miskou na míru a kloboučkem na drobné plody navíc! V kráječ můžete použít nejen při zpracování zeleniny, ale také ovoce, sýrů, pečiva a mnoho dalšího!

NEREZOVÉ NOŽE „V“ S NEPŘILNAVOU VRSTVOU
Díky dvěma nožům do „V“, je krájení prováděno s profesionální přesností. Jedinenčné nerezové nože s nepřilnavou vrtsvou zaručují dokonalý řez. Díky nepřilnavé vrstvě krájená potravina po kráječi klouže takřka bez odporu, takže krájení jde neuvěřitelně lehce, bez zadrhávání.


NOVÉ BEZPEČNĚJŠÍ UCHYCENÍ KRÁJECÍCH LIŠT
Vyvinuli jsme nové, jednodušší a přitom bezpečnější uchycení krájecích lišt. Kloubové madlo se jednoduše „zlomí“ v kloubu, a lišta se vysune či zasune dovnitř, jako když nabíjíte pušku. Poté se madlo opět narovná až zaklapne. A je to!


KLOBOUČEK NA DROBNÉ PLODY
NOVÉ – k PRO V Premium obdržíte absolutní novinku – držák drobných plodů. Drobné plody nebo kousky vetších vložitíte do kloboučku na drobné plody, ten nasadíte na tělo PRO V Premium a jednoduchým pohybem krájíte/strouháte celý obsah kloboučku. Klobouček na drobné plody lehce klouže po kráječi tam a zpět, a vaše prsty jsou dokonale chráněny nechtěnému zranění!

MISKA/SKLADOVACÍ BOX
Nově jsme pro PRO V Premium kráječ vybavili sběrnou miskou, jež se současně používá jako skladovací prostor krájecích lišt. Nyní už nemusíte krájet do extra nádoby, talíře nebo misky. Tento speciální box přesně pasuje na PRO V Premium kráječ, nakrájené kousky už nepadají nikde bokem a při ukládání se do něj všechny části pohodlně vejdou a není potřeba žádná papírová krabice – vše je pěkně po ruce!

OCHRANNÝ KLOBOUČEK
Ochranný klobouček pro snadné zpracování větších plodů. Bezpečně s ním zpracujete celý plod bez strachu z nechtěného zranění! Vaše prsty jsou 100% chráněny!

PROTISKLUZOVÁ MADLA A NOŽKY
Velice praktická protiskluzová úprava opěrných nožek a madla zaručuje snadné použití a zabraňuje nechtěnným zraněním a zbytečnému stresování když vám běžný kráječ klouže po stole…

S PRO V Premium obdržíte:
A - Pro V kráječ - nerezový rám
B - Sběrná miska
C - Ochranný klobouček
D - Držák malých plodů
2 - Krájecí planžeta s 3,5 mm noži
3 - Krájecí planžeta s 10 mm noži
5/6 - Oboustranná krájecí planžeta tenké/silné plátky
7 - Bezpečnostní kryt s hoblinkovačem

Mohu poslat po celé ČR.
Více informací na našem webu - viz. níže.

Tento inzerát je platný, pokud svítí na webu, v případě zájmu, zavolejte, nebo pošlete svou adresu i s tel. č. na Vás a my Vám zboží zašleme.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:736253444
WWW:http://www.bezva-cena.cz/
Lokalita: Bohumín 1 (735 81), okres Karviná

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Kráječ zeleniny Pro V Premium - nový, zabalený

TOPlist