K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Horkovzdušná trouba Turbo 3000 Halogen

Cena: 490 Kč

S horkovzdušnou troubou turbo 3000 můžete připravit chutné a zdravé jídlo za kratší než poloviční dobu tradiční metodou.
horkovzdušná trouba turbo 3000 je skleněná mísa kombinovaná s ventilátorem, který je zabudován ve víku. tím cirkulují horké proudy vzduchu přes jídlo ke stěnám mísy a potom zpět k ventilátoru. tento vzduch nepřetržitě cirkuluje a nepřetržit se ohřívá.
v troubě turbo můžete vařit, péct, dusit (vařit v páře). pečení masa, drůbeže, na nižším roštu umožňuje oddělení tuku, který stéká do mísy.
vaření na dvou úrovních umožňuje připravit celý oběd nebo večeři. maso, drůbež je ze všech stran dozlatova opečená, uvnitř zůstává měkká a šťavnatá.

Možnost vyzvednutí v prodejním skladě MOMENT ČR, o.p.s., na ulici Bohumíra Dvorského 1, v Ostravě-Bělském lese. Osobní odběr v prodejním skladě po-pá 9:00-17:00, případně po domluvě můžu zaslat poštou po připsání částky na náš účet včetně poštovného. V případě zájmu odepište na inzerát k vytvoření rezervace

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Ostrava 30 (700 30)

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Horkovzdušná trouba Turbo 3000 Halogen

Odšťavňovač TeStar

Odšťavňovač TeStar

Nabízím odšťavňovač TeStar. Možnost vyzvednutí v prodejním skladě MOMENT ČR, o. ...

Cena: 199,-

šejkr

šejkr

Prodám šejkr na míchané nápoje, skleněný opletený kovovým obalem zlaté barvy, ce...

Digestor EFP 636x

Digestor EFP 636x

Prodám úplně nový digestoř, ještě zabalený. Bohužel nám nesedí velikost. Max. vý...

Cena: 3 000,-

TOPlist