Čistička vzduchu Airbi PURE s náhradním filtrem

Cena: 1 490 Kč

Zakoupeno před dva a půl rokem za 6 tis. 100 % funkční, bez poškození. Bez obalu.

Popis produktu
https://www.airbi.cz/dokumenty/manual-pure-cz.pdf
Osobní odběr Praha 5, Česká 1113/1

Čistička vzduchu Airbi PUREAirbi PURE se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu s fotokatalyzátorem, jenž pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Vzduchový výkon (až 365m3/hod.) Model PURE je k dispozici ve dvou různých barevných kombinacích - černá a růžová metalíza, vyberte si tedy tu, která se vám nejvíce líbí!

Největší předností čističky vzduchu je její ultratichý motor s opravdu nízkou hlučností (pouhých 23 dB). PURE poraží konkurenční přístroje na trhu také množstvím různých provozních režimů - manuálním, automatickým, nočním, s časovačem a senzorovým režimem. Přístroj je vybaven pachovým a prachovým senzorem, jenž pomáhají identifikovat kvalitu ovzduší a pomocí kterých se upravuje tzv. senzorový režim přístroje. Velmi užitečným pomocníkem je také kontrolní systém pro včasnou výměnu HEPA filtru, filtru s aktivním uhlím, látkového filtru a UV lampy.

Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven barevným LED displejem. Veškeré funkce lze na přístroji nastavit pomocí ovládacích tlačítek na čelním panelu a pomocí přiloženého dálkového ovládání. Použití čističky vzduchu Airbi PURE je vhodné i u alergiků, neboť dokáže zbavit domácnost alergenů vyskytujících se ve vzduchu. Model Airbi PURE, stejně jako čistička vzduchu Airbi FRESH, příznivě ovlivňuje životní prostředí každého z nás, neboť zlepšuje dýchání a dokonale čistí ovzduší od škodlivých původců nemocí.

Součástí základního balení jsou již všechny filtry potřebné pro uvedení přístroje do provozu a samozřejmě český návod k použití.

Proces čištění vzduchu probíhá následovně

1. HEPA filtr: Má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,3 mikronů s účinností více jak 99.9%, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.
2. Filtr s aktivním uhlím: Likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.
3. Látkový filtr s uhlíkovými vlákny: Pomáhá zachytávat další nebezpečné chemické látky jako je např. benzen, který má silný zápach a je široce používán v dekoračních materiálech.
4. Nano-fotokatalytický filtr: Společně s UV lampami rozkládá nebezpečné plyny bez vytváření druhotného znečištění vzduchu. Tento filtr vyniká také jednou speciální vlastností, je totiž schopen regenerace, ke které dochází během procesu samočištění, a proto prakticky není nutné tento filtr vyměňovat.
5. UV lampa: Vzduch je hlavní médium pro šíření chřipky a dalších respiračních onemocnění, a proto jeho čištění pomáhá k její prevenci. Ultrafialové záření likviduje mikroorganismy (viry) obsažené ve vzduchu.
6. Ionizátor: Generátor záporných iontů vytváří velké množství iontů se záporným nábojem a díky tomu zůstává vzduch vždy čerstvý
Technické parametry

Příkon: 76W
Vzduchové výkony: noční režim - 180 m3, nízká rychlost - 230 m3, střední rychlost - 320 m3, vysoká rychlost - 365 m3
Hlučnost: noční režim - 23 dB, nízká rychlost - 30 dB, střední rychlost - 37 dB, vysoká rychlost - 45 dB
Hmotnost: 7,5 kg
Rozměry: 610 x 345 x 215 mm
Doporučený rozměr místnosti: 46 m2

ID: 15226895 Naposledy upraveno 16.09.2019 v 14:14

Další podobné inzeráty: elektro Praha